Sledovať film Titanic online

Prehrajte si film Titanic online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Titanic
  Trailer k filmu Titanic   Sledovať Titanic online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Historický, Romantický, tragedie
Réžia:
James Cameron
Hrajú:
Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Kate Winsletová (Rose DeWitt Bukaterová), Billy Zane (Caledon 'Cal' Hockley), Kathy Batesová (Molly Brownová), Frances Fisherová (Ruth Dewitt Bukaterová), Gloria Stuartová (stará Rose)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Oscarový film se vrací na plátna kin ve 3D.

Loď, ktorú nemohlo nič na svete ohroziť. Jej meno bolo toho dôkazom. Najväčší parník na svete už čaká na svojcih cestujúcich. Od najbohatších mužov Ameriky až po stovky chudobných, ktorí s nádejou hľadia zoči-voči neistej budúcnosti. Iba päť dní však trvalo, kým sa americký sen zmenil na nočnú moru. Dovtedy nemysliteľné a nepredstaviteľné sa stáva skutočnosťou. Uprostred vôd oceánu tisíce ľudí čelí najväčšej dopravnej katastrofe v dejinách. Ešte stále je tu však jedno tajomstvo, ktoré nebolo vypovedané. Stále je tu osud jednej lásky, ktorému nebolo možné uniknúť. Túto vášeň však nemohla rozdeliť ani smrť. Jeden z divácky najúspešnejších filmov histórie kinematografie nakrútil režisér James Cameron...
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski