Film Titanic

Sledovať film
Titanic
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Loď, ktorú nemohlo nič na svete ohroziť. Jej meno bolo toho dôkazom. Najväčší parník na svete už čaká na svojcih cestujúcich. Od najbohatších mužov Ameriky až po stovky chudobných, ktorí s nádejou hľadia zoči-voči neistej budúcnosti. Iba päť dní však trvalo, kým sa americký sen zmenil na nočnú moru. Dovtedy nemysliteľné a nepredstaviteľné sa stáva skutočnosťou. Uprostred vôd oceánu tisíce ľudí čelí najväčšej dopravnej katastrofe v dejinách. Ešte stále je tu však jedno tajomstvo, ktoré nebolo vypovedané. Stále je tu osud jednej lásky, ktorému nebolo možné uniknúť. Túto vášeň však nemohla rozdeliť ani smrť. Jeden z divácky najúspešnejších filmov histórie kinematografie nakrútil režisér James Cameron...

Žáner: Dráma, Historický, Romantický
Réžia: James Cameron
Hrajú: Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Kate Winsletová (Rose DeWitt Bukaterová), Billy Zane (Caledon 'Cal' Hockley), Kathy Batesová (Molly Brownová), Frances Fisherová (Ruth Dewitt Bukaterová), Gloria Stuartová (stará Rose)
Scénár: James Cameron
Krajina: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko