Sledovať film
Toto je náš svet
online

Film Toto je náš svet
  Trailer  k filmu Toto je náš svet
Prehrajte si film Toto je náš svet HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 289 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Toto je náš svet

V lesoch na severozápade USA žije Ben, ktorý oddane vychováva, tu v srdci divokej prírody, svojich šesť detí. Následkom nečakaných tragických udalostí je nútený spolu s nimi opustiť ich alternatívny svet a vydať sa do toho skutočného. Dochádza ku konfrontácii s realitou a otázkou, čo znamená byť rodičom.

Originálny názov:

Captain Fantastic

Žáner: Dráma
Réžia: Matt Ross
Hrajú: Viggo Mortensen (Ben), George MacKay (Bodevan), Sami Isler (Kielyr), Annalise Basso (Vespyr), Nicholas Hamilton (Rellian), Shree Crooks (Zaja)
Scénár: Matt Ross
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 78 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV2 18.12.2023 21:30

Recenzie filmu Toto je náš svet:

Povodne som tomu chcel dat az 90 %, ale napokon som si uvedomil, ze film nie je az taky suprovy. A fuckt som povodne uvazoval, ze toto spolus povedzme Revenantom bude u mna film desatrocia. No ale nasiel som par chyb. Tak rychlo to idem vymeniovat, aby som to mal za sebou. Vyborne tempo a zaujimave dialogy nabudia divaka na perfektny filmarsky zazitok. TiglatPilesarzial sa v polke filmu tempo naramne uvolnilo, dialogy pomaly pripominali az vatovo plane plky a dost nastupili prazdne tlachanice o medziludskych vztahoch. No nale vynahradene krasnou prirodou, Viggo Mortensen /Lord Of the Rings 1 -3, Vychodni prisliby/ film pekne taha, a vsimol som si aj Styva Zahna /Joy Ride, Sahara 2005/, ktory stihal. Zvysok hercov som nepoznal, ale reziser Matt Ross si mna osobne tymto ziskal : 77 %
80% Martin7414
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina