Film Tři dny ke svobodě

Sledovať film
Tři dny ke svobodě
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Dráma s kriminálnou zápletkou o žene, ktorá je odsúdená za vraždu a o jej manželovi, ktorý ju plánuje dostať z väzenia.
Život profesora Johna Brennana prebieha pokojne až do tej chvíle, keď zatknú jeho ženu Laru. Je obvinená z vraždy, ktorú, ako tvrdí, nespáchala. John zostane sám na výchovu ich syna. Naďalej prednáša na univerzite a snaží sa udržať rodinu pohromade. Medzitým však usilovne pátra po každom dostupnom dôkaze, ktorý by dokázal nevinu jeho ženy. Po zamietnutí posledného odvolania začne mať Lara samovražedné sklony. John sa rozhodne pre jediné možné riešenie: pomôcť svojej žene ujsť z väzenia. Odmieta akúkoľvek myšlienku na to, že je bez šance a ani na sekundu neprizná, že nemá v týchto veciach žiadnu skúsenosť. Urputne vymýšľa plán úteku. Ponorí sa do nebezpečného a neznámeho sveta, v ktorom hrá vabank o svoj život a to všetko pre ženu, ktorú nadovšetko miluje.

Žáner: Dráma, Krimi, Romantický, Thriller
Réžia: Paul Haggis
Hrajú: Russell Crowe (John Brennan), Elizabeth Banksová (Lara Brennanová), Michael Buie (Mick Brennan), Moran Atiasová (Erit), Remy Nozik (Jenna), Toby Green (tříletý Luke)
Scénár: Paul Haggis, Guillaume Lemans, Fred Cavayé
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko