Sledovať film Tunel do Číny online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Tunel do Číny
  Trailer k filmu Tunel do Číny   Sledovať 1327 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Timothy Hutton
Hrajú:
Evan Rachel Woodová (Harriet Frankovitzová), Kevin Bacon (Ricky Schroth), Mary Stuart Mastersonová (Gwen Frankovitzová), Marian Seldesová (Leah Schrothová), Cathy Moriartyová (Paní Frankovitzová), Amanda Minikusová (Sonia)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
V malém městečku v Pennsylvanii žije na konci šedesátých let desetiletá Harriet Frankovitzová. Je inteligentní, má bujnou fantazii a toužebně sní o tom, aby ji uneslo UFO.

Desetiletá Harriet žije se starší sestrou a matkou alkoholičkou kdesi na venkově. Vedou zde motel. Harriet je očividně jiná než děti v jejím okolí. Svůj dokonalý svět si nosí v hlavě. Jednoho dne se setká s Rickym. Ten je sice dospělý, ale duševně zaostalý. Stanou se z nich kamarádi. Rickyho by ovšem jeho matka ráda umístila do ústavu.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski