Film
U Zlaté rukavice

Film U Zlaté rukavice
  Trailer k filmu U Zlaté rukavice Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Nekompromisní portrét zvráceného psychopatického násilníka ovládaného nenávistí k ženám, sexuální nenasytností a sentimentalitou, ale také sociální studie o odvrácené straně tehdejšího ekonomického zázraku v Německu, kdy jednotlivci zmítáni válečným a poválečným chaosem trpěli naprostým nedostatkem sebedůvěry.

Originálny názov:

Goldene Handschuh, Der

Žáner: Thriller, Dráma, Horor, Krimi
Réžia: Fatih Akin
Hrajú: Jonas Dassler (Fritz Honka), Margarete Tieselová (Gerda Voss), Adam Bousdoukos (Lefteris), Katja Studtová (Helga Denningsen), Martina Eitnerová (Frida), Marc Hosemann (Siggi Honka)
Scénár: Fatih Akin
Krajina: Nemecko, Francúzsko
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 69 %
Vysielané na: Film Europe +
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська