Film
Úder z nebies

Film Úder z nebies
  Trailer  k filmu Úder z nebies
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Úder z nebies

Steven Seagal se predstavuje v hlavnej úlohe akciami nabitého thrillera o agentovi, ktorý uzavrie so supertajnou americkou organizáciou dohodu, že pre ňu opäť získa unesený bombardér Stealth. John Sands je špeciálny agent, ktorý pracuje pre tajnú diviíziu americkej armády. Jeho vlastný zamestnávateľ sa ale teraz cíti ohrozený informáciami, ktoré Sands...

Originálny názov:

Flight of Fury

Žáner: Thriller, Akčný
Réžia: Michael Keusch
Hrajú: Steven Seagal (John Sands), Steve Toussaint (Ratcher), Angus MacInnes (generál Barnes), Mark Bazeley (Jannick), Ciera Paytonová (Jessica), Alki David (Rojar)
Krajina: Rumunsko, USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 35 %
Vysielané na: TV DAJTO

Recenzie filmu Úder z nebies:

Americké armádě už byl zase odcizen neviditelný bombardér Stealth. S něčím takovým si už počínal třeba Dolph Lundgren ve snímku ´Lovec bouřek´(1999). Nyní se kolem toho motá Steven Seagal, což se při jeho tělesných proporcích nejednomu divákovi obrací oči v sloup. Od nízkorozpočtového akčního thrilleru, a obzvlášť s přítomností právě Seagala, nelze tradičně očekávat lecjaký biják. Na typickou seagalovku je tradičně použita jeho stereotypní dějová šablona. Rozdílem je pouze to že, nejde o únos někoho jeho blízkého, ale stroje a nešel sjednat pořádek sám, ale byl povolán. Vše ostatní už dlouhodobě moc dobře známe. Dějový vývoj tedy nenáročný a předvídatelný, akční scény v rámci žánru skutečně jen z nutnosti, nad kterými se moc nepřemýšlelo, Seagal v bojových scénách, kromě těch detailních, opět nepřekvapujíc zastoupen. Nad logikou chování mnohých postav nemá cenu nijak polemizovat. Ale jak řekl klasik, to je blbé, to se bude líbit. Tedy nic než ponurý videofilm inklinující k průměru. Na zaplnění televizního vysílání a jako filmová znouzectnost dobrý.
40% martin.mickey.stusak
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina