Sledovať film Hitman online

Prehrajte si film Hitman online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1322 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Hitman
  Trailer k filmu Hitman   Sledovať Hitman online
Žáner:
Akční, Krimi, Thriller
Réžia:
Xavier Gens
Hrajú:
Timothy Olyphant (Agent 47), Dougray Scott (Mike Whittier), Olga Kurylenková (Nika Boronina), Robert Knepper (Yuri Marklov), Ulrich Thomsen (President Mikhail Belicoff), Henry Ian Cusick (Udre Belicoff)
Krajina:
Francie, USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Nemá meno, nemá minulosť, nemá zľutovanie.

Svet nie práve bezpečným miestom. Všade sa kradne, zabíja, vydiera a týra. Hitman alias Agent 47 bol zrodený ako nástroj na zabíjanie tých, ktorí to spôsobujú. Nemá žiadne emócie, je presný, dôsledný a nedá sa vystopovať. Keď je potom zapletený do vysokej politickej hry v Rusku, je svojimi zamestnávateľmi nečakane hodený cez palubu. Nastáva čas úteku naprieč východnou Európou. V pätách má nielen tamojšiu políciu, ale tiež Interpol a ďalšie štruktúry. Naviac musí prekvapujúco riešiť svoje emocionálne rozrušenie, ktoré má na svedomí mladá ruská prostitútka, ktorá je s ním na úteku. Agent 47 tak musí čeliť nielen presile svojich protivníkov, ale i náhle prebudenej ľudskosti.
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko