Film Umenie boja: Odplata

Sledovať film
Umenie boja: Odplata
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Medzinárodná diplomacia sa dostáva do úzkych. Do služby je preto povolaný agent Neil Shaw, aby jej pomohol. Je vyslaný na tajnú misiu, pri ktorej musí zabrániť severokórejským teroristom získať jadrovú bombu. Jeho úloha sa ale sťaží vo chvíli, keď sa snažia zachrániť svoju kolegyňu. Dostáva sa do krížovej paľby, po ktorej je obvinený z vraždy. Musí na vlastnú päsť pátrať po teroristoch, ktorí chcú jadrovú bombu odpáliť na mierovej konferencii.

Žáner: Akčný, Thriller
Réžia: Gerry Lively
Hrajú: Anthony 'Treach' Criss (Agent Neil Shaw), Warren Derosa (Jason), Sung Hi Leeová (Sun Yi), Janet Carrollová (Secretary General Barnes), Leo Lee (Kim), Charles Chun (Byung Hoon)
Scénár: Joe Halpin
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 26 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko