Film Wall-E

Sledovať film
Wall-E
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Po 700 rokoch práce, na ktorú bol vytvorený, konečne zistí, k čomu bol predurčený.
Čo ak ľudstvo muselo narýchlo opustiť Zem a niekto zabudol vypnúť posledného robota?Budúcnosť. Zem je beznádejne zanesená odpadom. Podmeinky sú neznesiteľné a tak ľudstvo opúšťa planétu a zanecháva tu len armádu robotov, ktorých úlohou je poupratovať. Po stovkách a stovkách osamelých rokov nekonečnej práce pri triedení a nakladaní odpadu nachádza posledný fungujúci robotík Wall-E nový zmysel života. Stretáva elegantnú robotku Evu, ktorá prichádza z vesmíru a zisťuje, že Wall-E náhodou narazil na kľúč k budúcnosti planéty. Ponáhľa sa preto späť, aby mohla nedočkavo čakajúcich ľudí informovať o tom, že už je bezpečné vrátiť sa domov - na Zem. Wall-E sa vyberie za Evou krížom cez celú galaxiu a dobrodružstvo môže začať... Na ceste vesmírom ho sprevádza jeho domáci šváb a hrdinský tím pokazených a spoločensky nevyužiteľných robotov.

Žáner: Animovaný, Komédia, Rodinný, Romantický, Science Fiction
Réžia: Andrew Stanton
Hrajú: Ben Burtt (WALLˇE / M-O), Elissa Knight (EVE), Jeff Garlin (Captain), Fred Willard (Shelby Forthright BnL CEO), MacInTalk (AUTO), John Ratzenberger (John)
Scénár: Andrew Stanton, Pete Docter, Jim Reardon
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 84 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko