Film Vánoční okouzlení

Sledovať film
Vánoční okouzlení
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Po těžkém rozchodu ztrácí Marie, kdysi zamilovaná do Vánoc, svého vánočního ducha. Její matka se jí snaží pomoci a posílá jí vánoční ozdoby z dětství. Pokaždé, když přijde poštou ozdoba, stane se v jejím životě něco pozitivního. Seznámí se i s přitažlivým sousedem Natem a jak slaví blížící se Vánoce, pocítí, že přeskočila mezi nimi jiskra. Když Marii šéf zaúkoluje editovat knihu muže, který způsobil její zármutek, vzbudí v ní pochybnosti z minulosti, dokonce pošle pryč i Nata. Cítí se ztracená a hledá vánoční zázrak, který by jí vrátil sebevědomí i Nata. Vánoce se blíží a Marie musí naslouchat hlasu svého srdce jak v práci, tak i v lásce a doufat v ještě jeden zázrak ze svých kouzelných vánočních ozdob.

Žáner: Romantický, Dráma
Réžia: Don McBrearty
Hrajú: Jessica Lowndes (Marie), Brendan Penny (Nate), Farah Merani (Andi Fitzgerald), Stephen Huszar (Clark), Judah Katz (Henry), Tim Matheson (J.P. Presley)
Scénár: Rickie Castaneda
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko