Sledovať film
Včerejší děti
online

Film Včerejší děti
Prehrajte si film Včerejší děti HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Včerejší děti

Jenny Coleová a jej manžel Douglas dajú stavebnú firmu. Dospievajúci syn Kevin chce odísť na vysokú školu do Kalifornie, čo Jenny frustruje, pretože by bola rada, aby bol v jej blízkosti. Navyše Jenny zistí, že je tehotná. A práve v tom čase sa jej začnú zdať veľmi živé a čudné sny o mestečku s veľkým kostolom a udalostiach, ktoré sa v ňom odohrali. Je presvedčená, že mestečko je niekde v Írsku. Spolu s matkou a psychiatrom Garrisonom nakoniec Jenny zistí oveľa viac. Sny o írskej rodine ju však natoľko rozrušujú, že sa nedokáže sústrediť na prácu. Preto sa rozhodne do Írska odcestovať a zistiť celú pravdu...

Originálny názov:

Yesterday's Children

Žáner: Dráma
Réžia: Marcus Cole
Hrajú: Jane Seymourová (Jenny Coleová), Clancy Brown (Doug), Claire Bloomová (Margaret), Hume Cronyn (Sonny Sutton), Kyle Howard (Kevin Cole), Cillian Caffrey (Mladý Sonny)
Krajina: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 69 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Stars 2.3.2024 22:40
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina