Sledovať film Včerajšie deti online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Včerajšie deti
  Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Marcus Cole
Hrajú:
Jane Seymourová (Jenny Coleová), Clancy Brown (Doug), Claire Bloomová (Margaret), Hume Cronyn (Sonny Sutton), Kyle Howard (Kevin Cole), Cillian Caffrey (Mladý Sonny)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Těhotné Jane Seymourové se začnou zjevovat vzpomínky z minulého života. Jsou to jen sny nebo vidiny neblahé budoucnosti?

Jenny Coleová a jej manžel Douglas dajú stavebnú firmu. Dospievajúci syn Kevin chce odísť na vysokú školu do Kalifornie, čo Jenny frustruje, pretože by bola rada, aby bol v jej blízkosti. Navyše Jenny zistí, že je tehotná. A práve v tom čase sa jej začnú zdať veľmi živé a čudné sny o mestečku s veľkým kostolom a udalostiach, ktoré sa v ňom odohrali. Je presvedčená, že mestečko je niekde v Írsku. Spolu s matkou a psychiatrom Garrisonom nakoniec Jenny zistí oveľa viac. Sny o írskej rodine ju však natoľko rozrušujú, že sa nedokáže sústrediť na prácu. Preto sa rozhodne do Írska odcestovať a zistiť celú pravdu...
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski