Film
Až na krev

Film Až na krev
  Trailer  k filmu Až na krev
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Až na krev

Chamtivosť a pomsta ako čierna škrvna na živote človeka, ktorého existencia bola pretkaná rodinou, náboženstvom a olejom. Majstrovský herecký výkon Daniela Day Lewisa nás doslova vtiahne do príbehu, do čias keď bol olej vzácnejší ako život. Dej vsadený do obdobia koncom 19 storočia, zachytáva osud olejového magnáta tej doby.

Originálny názov:

There Will Be Blood

Žáner: Dráma
Hrajú: Daniel Day-Lewis (Daniel Plainview), Martin Stringer (Silver Assay Worker), Matthew Braden Stringer (Silver Assay Worker), Jacob Stringer (Silver Assay Worker), Joseph Mussey (Silver Assay Worker), Barry Del Sherman (H.B. Ailman)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 82 %
Vysielané na: Filmbox

Recenzie filmu Až na krev:

Anderson sa týmto snímkom zaradil medzi režisérov rozprávačov(napr. Scorsese) a ponúkol nám príbeh, ktorý síce má dlhú stopáž, no tá je zvládnutá takmer bez zaváhaní a v podstate vôbec nenudí. Strašne sa mi páčila práca kameramana, ktorý odviedol perfektnú robotu a veľmi príjemne ma prekvapil herecký výkon Paula Dana, u Day-Lewisa som si už na dobré výkony zvykol.Páčilo sa mi to viac ako Magnolia. 83%
83% Mistickzz
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina