Sledovať film
Vianoce na piaty pokus
online

Film Vianoce na piaty pokus
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Keď jej na Štedrý deň utečie pes, Becca musí spojiť sily so svojím bývalým priateľom Maxom, aby ho našli. Bývalý pár hľadá psíka celý deň i noc po celom ich rodnom meste v Severnej Karolíne, opakovane navštevujú ľudí a miesta a narážajú na veci, ktoré im pripomínajú Vianoce, ktoré v minulosti trávili spolu.

Žáner: Romantický
Réžia: Nimisha Mukerji
Hrajú: Bethany Brown (Tess), Derek Green (Steve Hutton), Casey Manderson (Patrick Benfield), Lane Edwards (Benny Benfield), Terence Kelly (Doug Davies), Tyreah Herbert (Sofie)
Scénár: Sara Endsley
Krajina: USA
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 56 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Doma 24.11.2022 21:45
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська