Sledovať film
Pred polnocou
online

Film Pred polnocou
  Trailer  k filmu Pred polnocou
Prehrajte si film Pred polnocou HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 123 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Príbeh Američana Jesseho a Francúzky Celine začal pred takmer dvadsiatimi rokmi letmým stretnutím vo vlaku a jednou nezabudnuteľnou nocou, po ktorej sa ich životy opäť rozišli. Znovu sa stretli po deviatich rokoch v Paríži, kde Jesse propagoval svoju novú knihu. Pochopili, že možno boli stvorení jeden pre druhého a že k sebe patria. Teraz ich príbeh pokračuje ... Jesse a Celine sú manželia a vychovávajú dve dcéry. Obaja sú starší, múdrejší, ale aj viac stratení. Spoločne trávia letnú dovolenku v slnečnom Grécku. Jesse tú hľadá inšpiráciu pre ďalšiu knihu, ale Celine už unavuje byť stále zvodnou francúzskou múzou. Ako darček dostanú od priateľov pobyt na jednu noc bez detí v luxusnom hoteli na pláži. Ako môže pár, ktorý žije v dlhoročnom vzťahu, taký čas stráviť? Romantické chvíle narúša neodbytná realita: rozhovory na tému stereotypný rodinný život, výchova detí, práca, nenaplnené sny a priania, sklamania, pomalé vyprchávanie lásky. Ich vzťah prejde previerkou v mnohých nečakaných smeroch skôr, než hodiny odbijú polnoc. Režisér Richard Linklater už tretíkrát zviedol dohromady Ethana Hawka a Júliu Delpy vo voľnom pokračovaní očarujúcej romance. Opäť sa mu podarilo natočiť vtipný a originálny príbeh s precízne vybrúsenými dialógmi a neodolateľnou ústrednou dvojicou..

Originálny názov:

Before Midnight

Žáner: Dráma, Romantický
Hrajú: Ethan Hawke (Jesse), Julie Delpyová (Celine), Seamus Davey-Fitzpatrick (Hank), Jennifer Prior (Ella), Charlotte Prior (Nina), Xenia Kalogeropoulou (Natalia)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 79 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO2 AXN 2.12.2023 12:35
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina