Sledovať film Pred polnocou online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Pred polnocou
  Trailer k filmu Pred polnocou   Sledovať 1307 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Richard Linklater
Hrajú:
Ethan Hawke (Jesse), Julie Delpyová (Celine), Seamus Davey-Fitzpatrick (Hank), Jennifer Prior (Ella), Charlotte Prior (Nina), Xenia Kalogeropoulou (Natalia)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Príbeh Američana Jesseho a Francúzky Celine začal pred takmer dvadsiatimi rokmi letmým stretnutím vo vlaku a jednou nezabudnuteľnou nocou, po ktorej sa ich životy opäť rozišli. Znovu sa stretli po deviatich rokoch v Paríži, kde Jesse propagoval svoju novú knihu. Pochopili, že možno boli stvorení jeden pre druhého a že k sebe patria. Teraz ich príbeh pokračuje ... Jesse a Celine sú manželia a vychovávajú dve dcéry. Obaja sú starší, múdrejší, ale aj viac stratení. Spoločne trávia letnú dovolenku v slnečnom Grécku. Jesse tú hľadá inšpiráciu pre ďalšiu knihu, ale Celine už unavuje byť stále zvodnou francúzskou múzou. Ako darček dostanú od priateľov pobyt na jednu noc bez detí v luxusnom hoteli na pláži. Ako môže pár, ktorý žije v dlhoročnom vzťahu, taký čas stráviť? Romantické chvíle narúša neodbytná realita: rozhovory na tému stereotypný rodinný život, výchova detí, práca, nenaplnené sny a priania, sklamania, pomalé vyprchávanie lásky. Ich vzťah prejde previerkou v mnohých nečakaných smeroch skôr, než hodiny odbijú polnoc. Režisér Richard Linklater už tretíkrát zviedol dohromady Ethana Hawka a Júliu Delpy vo voľnom pokračovaní očarujúcej romance. Opäť sa mu podarilo natočiť vtipný a originálny príbeh s precízne vybrúsenými dialógmi a neodolateľnou ústrednou dvojicou..
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko