Sledovať film Vinnetou I online

Prehrajte si film Vinnetou I online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1209 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vinnetou I
  Trailer k filmu Vinnetou I   Sledovať Vinnetou I online
Žáner:
Dobrodružný, Western
Réžia:
Harald Reinl
Hrajú:
Lex Barker (Old Shatterhand), Pierre Brice (Winnetou), Marie Versiniová (Nscho-tschi), Mario Adorf (Frederick Santer), Walter Barnes (Bill Jones), Chris Howland (Lord Tuff-Tuff)
Krajina:
Německo, Jugoslávie
Rok výroby:
1963
Popis:
Slavná indiánka natočená na motivy dobrodružných románů Karla Maye. Příběh plný napětí a romantiky indiánských lovišť, který vypráví počátku jednoho z nejslavnějších přátelství.

Vinnetou, mladý apačský náčelník a jeho pokrvný brat Old Shatterhand, ktorý bol známy širokému publiku ako desiaty predstaviteľ Tarzana, sa opäť vracajú na televízne obrazovky. Old Shatterhand, beloch nemeckého pôvodu, sa dostane so skupinou zememeračov pre železnicu až na územie Apačov. Tu sa spriatelí s apačským náčelníkom a po spoločnom víťazstve nad nebezpečným Santerom s ním uzavrie pokrvné priateľstvo a bratstvo. Aj naďalej spoločne bojujú za mier a spravodlivosť.
Filmová séria o hrdom náčelníkovi Apačov sa stala hitom novej nemeckej generácie šesťdesiatych rokov. Dobrodružná rozprávka s priamočiarou čierno - bielou morálkou sa stala najúspešnejším povojnovým filmom vôbec.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski