Film Výkupné

Sledovať film
Výkupné
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Zúfalý otec sa rozhodne k nečakanému prehláseniu v televízii - nedá sľúbené peniaze únoscom, ale tomu, kto pomôže pri ich dolapení...
Zúfalý otec sa rozhodne k nečakanému prehláseniu v televízii - nedá sľúbené peniaze únoscom, ale tomu, kto pomôže pri ich dolapení... Multimilionár Tom Mullen (Mel Gibson) je zakladateľ a majiteľ úspešnej leteckej spoločnosti, ktorý žije s manželkou a 12-ročným synom v luxusnom byt v New Yorku. Pri dobročinnej akcii Tomov syn uprostred stovky ľudí zmizne bez stopy. Neblahé tušenie rodičov sa čoskoro potvrdí: Seana (Brawley Nolte) bol unesený a zločinci žiadajú od Toma výkupné 2 milióny dolárov, ktoré treba doručiť do 48 hodín. Špecialisti z FBI odporučia výkupné zaplatiť, ale pri odovzdávaní peňazí sa dopustia osudovej chyby a jedného z únoscov zastrelia skôr, než stihne čokoľvek prezradiť. Tomov syn sa tak ocitá na prahu smrti, navyše ďalšie pátranie FBI je bezvýsledné. Vzápätí Tom dostáva od únoscov druhú šancu a nové inštrukcie. Cestou na určené miesto však Tom náhle pochopí zdrvujúcu pravdu - ak zaplatí, nikdy viac svojho syna neuvidí. Únoscovia totiž nebudú mať dôvod vrátiť dieťa rodičom a radšej ho ako nebezpečného svedka zlikvidujú. Dané slovo pre nich nič neznamená a všetky kroky FBI zatiaľ situáciu len zhoršili. Je treba konať! Tom Mullen preto úplne zmení taktiku a ujme sa iniciatívy. V priamom televíznom prenose osloví šéfa únoscov, ukáže mu 2-miliónovú hotovosť a sucho oznámi, že z peňazí nedostane ani cent, pretože už nie sú výkupným, ale odmenou za jeho hlavu. Ako sa zachová únosca? Druhé kolo boja o život Tomovho syna sa začína...

Žáner: Akčný, Dráma, Thriller
Réžia: Ron Howard
Hrajú: Mel Gibson (Tom Mullen), Rene Russová (Kate Mullenová), Brawley Nolte (Sean Mullen), Gary Sinise (Detektiv Jimmy Shaker), Delroy Lindo (Agent Lonnie Hawkins), Lili Taylorová (Maris Connerová)
Scénár: Cyril Hume, Richard Maibaum, Richard Price, Alexander Ignon
Krajina: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocenie: 67 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko