Film Výplata

Sledovať film
Výplata
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Pamätaj si budúcnosť... Hlavný hrdina pátra po tajnom projekte, na ktorom pracoval dva roky. Má vymazané spomienky z mozgu a namiesto výplaty dostal sedem navonok bezcenných vecí, ktoré mu majú pomôcť odhaliť pravdu nielen o vlastnej minulosti...
Počítačový expert Michael Jennings sa dobre živí kopírovaním a falšovaním programov. Firmy, pre ktoré pracuje, sa poisťujú tak, že mu po vykonaní práce dajú vymazať príslušnú časť pamäte. Muž tak žije stále akoby „nanovo“. S vidinou veľkého zárobku prijme nevšednú zákazku od svojho známeho, miliardára Jamesa Rethricka, a strávi v jeho laboratóriu tri roky. Namiesto sľúbenej sumy však v banke dostane len obálku, ktorú si údajne sám poslal. Obálka obsahuje dvadsať obyčajných predmetov. Vzápätí zistí, že má v pätách agentov FBI a o jeho život usilujú Rethrickovi ľudia. Michael začína skladať obraz toho, čo sa stalo, v čom mu pomáha jeho milenka, biologička Rachel Porterová. Bola jeho práca pre Rehricka naozaj taká nebezpečná, že mu hrozí smrť? Podarí sa mu odhaliť pravdu skôr, ako zomrie?

Žáner: Thriller, Akčný, Science Fiction
Réžia: John Woo
Hrajú: Ben Affleck (Michael Jennings), Aaron Eckhart (James Rethrick), Uma Thurmanová (Rachel Porterová), Paul Giamatti (Shorty), Colm Feore (Wolfe), Joe Morton (Agent Dodge)
Scénár: Philip K. Dick, Dean Georgaris
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 64 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko