Sledovať film
X
online

Film X
  Trailer  k filmu X
Prehrajte si film X HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: X

Skupina mladých filmařů přijíždí v roce 1979 na texaský venkov, aby tam natočila film pro dospělé. Naneštěstí jsou jejich sousedy postarší manželé, kteří jim zdejší pobyt značně znepříjemní.

Réžia: Ti West
Hrajú: Mia Goth (Maxine / Pearl), Jenna Ortega (Lorraine), Brittany Snowová (Bobby-Lynne), Kid Cudi (Jackson), Martin Henderson (Wayne), Owen Campbell (RJ)
Scénár: Ti West
Krajina: USA, Kanada
Rok výroby: 2022
Hodnocenie: 65 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Cinemax 28.2.2024 01:35

Recenzie filmu X:

Prostě west! Jeho styl je nezaměnitelný a pro nadrženého hororového fan má vždycky něco navíc. Téma v pohodě a ničím výjimečné ale kreativita a zpracování to opravdu stojí za to! Celkové hodnocení zde úplně mimo!
20% jaroslav.soukup
No slušná uchylarnicka :) to jsem nečekal..jak nazhavena.. nadrzena 100 leta babka..která chce nejprve preliznout mladou běhnu :) a nakonec ji prefikne její stolety děda..kteremu rika at ji pěkně osuka...:) tvl .. to je jizda..:) je to neskutečné ale musím dat 4* tyhle zvrhly old schul jízdě z burankova.. 65% tvl na co já to koukám..:) na sukajici..vrazdici..scvrkly duchodce :)
20% Antychryst
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina