Film Zamilovaní sousedé

Sledovať film
Zamilovaní sousedé
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Dokážu dve rozhádané matky prekaziť svadbu svojich zamilovaných detí?
Pôvabná učiteľka Theresa Connollyová sa po nevydarenom vzťahu v Seattle vracia späť do Los Angeles, aby bola bližšie k svojim rodičom. Keď pomáha matke s roznáškou pozvánok na halloweensky večierok, stretne sa po dlhých rokoch so svojím susedom a kamarátom z detstva, sympatickým Markom Lucasom. Ich priateľstvo a náklonnosť rýchlo prerastú na lásku a uplynie len krátky čas, keď sa rozhodnú, že sa vezmú. Ich plánovaná svadba má však háčik. Ich tvrdohlavé matky - Bridget Connollyová a Betsy Lucasová - sa už dvadsaťpäť let nerozprávajú, bez prestania spolu vedú spory a jedna na druhej nevedia nájsť ani štipku dobrého. A svadba Marka a Theresy je pre obe svojrázne dámy jedinečnou príležitosťou, aby spolu zviedli rozhodujúcu bitku v tom, ako jej zabrániť... Ani ich manželia, James Connolly a Frank Lucas, ani reverend Mayfield a ani ich deti nedokážu obe ženy zmieriť...

Žáner: Komédia
Réžia: Armand Mastroianni
Hrajú: Crystal Allenová (Theresa Connolly), Ken Marino (Mark Lucas), Patty Dukeová (Bridget Connolly), Patrick Duffy (James Connolly), Shelley Longová (Betsy Lucas), Bruce Boxleitner (Frank Lucas)
Scénár: Sally Nemeth
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 59 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko