Sledovať film Žandár zo Saint Tropez online

Prehrajte si film Žandár zo Saint Tropez online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1219 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Žandár zo Saint Tropez
  Trailer k filmu Žandár zo Saint Tropez   Sledovať Žandár zo Saint Tropez online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jean Girault
Hrajú:
Louis de Funes (Maréchal des logis-chef Ludovic Cruchot), Genevieve Gradová (Nicole Cruchot), Michel Galabru (Adjudant Jérôme Gerber), Daniel Cauchy (Richard), Madeleine Delavaivreová (Une estivante / woman on holiday), Maria Pacômeová (Mme Lareine Leroy)
Krajina:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1964
Popis:
Francouzko-italská komedie z atraktivního letoviska Saint- Tropez, která se díky svému diváckému úspěchu stala první částí slavné četnické série.

Hlavným hrdinom príbehu je Ludovic Cruchot, svedomitý policajt, ktorý má problémy predovšetkým so svojou dospievajúcou dcérou Nicole. Za vzorné plnenie povinností je preložený zo zapadnutej alpskej dediny do turistického letoviska na azúrovom pobreží Stredozemného mora. Jeho príchod spôsobí v mestečku poriadny rozruch, keď nová posila zboru stihne len cestou z autobusovej zastávky napariť šokovaným obyvateľom a turistom deväť pokút. Rovnaký rozruch vzbudí v mestečku jeho pohľadná sedemnásťročná dcéra Nicole, ktorá sa chce dostať medzi miestnu partiu mladých ľudí, a preto sa pred nimi vydáva za dcéru amerického milionára Fergusona, ktorého jachta práve zakotvila v prístave. Celá situácia sa ešte viac skomplikuje, keď sa zamiluje do jedného z nich. Kým Cruchot bojuje proti nudistom a snaží s nenápadne vrátiť auto, ktoré Nicole musela ukradnúť, aby nevyšlo najavo, kým v skutočnosti je, z mestského múzea niekto ukradne vzácny Rembrandtov obraz. A keďže osud si rád zažartuje, za zlodeja obrazu je zhodou okolností považovaný Cruchot, ktorému nezostáva nič iné, ako sa s pomocou žandárov postarať o dolapenie skutočných páchateľov.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski