Film Ženou z boží vůle

Sledovať film
Ženou z boží vůle
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Nora je mladá žena v domácnosti. Žije so svojím mužom a dvoma synmi v pokojnej švajčiarskej dedine, kam len sporadicky doliehajú správy o spoločenských prevratoch prelomu 60. a 70. let minulého storočia. Dedinský i rodinný mier je však značne narušený, keď Nora začne presadzovať hlasovacie právo pre ženy a ich právo na zamestnanie. Bude môcť muž aj naďalej rozhodovať o peniazoch aj o tom, či jeho manželka smie alebo nesmie pracovať?

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Petra Biondina Volpe
Hrajú: Marie Leuenberger (Nora), Maximilian Simonischek (Hans), Rachel Braunschweig (Theresa), Sibylle Brunner (Vroni), Marta Zoffoli (Graziella), Bettina Stuckyová (Magda)
Scénár: Petra Biondina Volpe
Krajina: Švajčiarsko
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 70 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko