Sledovať seriál 800 slov online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Seriál 800 slov
  Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
drama, thriller
Réžia:
Pino Amenta
Hrajú:
Erik Thomson (George Turner), Melina Vidler (Shay Turner), Benson Jack Anthony (Arlo Turner), Anna Jullienne (Katie), Michelle Langstoneová (Fiona), Rick Donald (Woody)
Krajina:
Nový Zéland, Austrálie
Rok výroby:
2015
Popis:
800 slov, je populární sloupec v australských novinách, který píše George, otec dvou středoškolských dětí. Po náhlé smrti své manželky, se náhle rozhodne změnit život své rodiny a koupí dům na Novém Zélandu s cílem začít znovu. Avšak pestrobarevná exotická země a svérázní obyvatelé v ní, se postarají o to, aby nové začátky nebyly ani zdaleka takové, jak si představoval.
Hodnocenie:
77 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski