Sledovať seriál Fargo online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Fargo online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1385 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Seriál Fargo
  Sledovať Fargo online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Krimi, Dráma, Romantický, Thriller
Réžia:
Noah Hawley
Hrajú:
Ewan McGregor (Emmit Stussy / Ray Stussy), Carrie Coon (Gloria Burgle), Mary Elizabeth Winsteadová (Nikki Swango), Jim Gaffigan (Donny Mashman), David Thewlis (V.M. Vargas), Michael Stuhlbarg (Sy Feltz)
Scénár:
Noah Hawley
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015-2017
Popis:
Bemidji, zasnežené a spiace mestečko v Minnesote, prakticky zapadákov, kde každý pozná každého, sa zo dňa na deň zmení po tom, čo sa tam nevedno odkiaľ objaví neznámy cudzinec a behom 24 hodín sa udeje séria brutálnych vrážd, ktorých obeťou sa stane i náčelník miestnej polície. Avšak ten, komu táto udalosť najviac zmení doposiaľ pokojný a všedný život, je poisťovací agent Lester Nygaard, ktorý na podivínskeho chlapa narazí jedného dňa v nemocničnej čakárni...
Hodnocenie:
89 %

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko