Sledovať seriál Anna zo Zeleného domu: Príbeh pokračuje online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Anna zo Zeleného domu: Príbeh pokračuje online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1385 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Seriál Anna zo Zeleného domu: Príbeh pokračuje
  Trailer k filmu Anna zo Zeleného domu: Príbeh pokračuje   Sledovať Anna zo Zeleného domu: Príbeh pokračuje online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Dráma, Rodinný, Romantický, Vojnový
Réžia:
Stefan Scaini
Hrajú:
Megan Followsová (Anne Shirley 2 díly, 2000), Jonathan Crombie (Gilbert Blythe 2 díly, 2000), Schuyler Grantová (Diana Wright 2 díly, 2000), Pat Hamiltonová (Rachel Lynde 2 díly, 2000), Janet-Laine Greenová (Maud Montrose 2 díly, 2000), Greg Spottiswood (Fred Wright 2 díly, 2000)
Scénár:
Laurie Pearson, Kevin Sullivan, Lucy Maud Montgomery
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2000
Popis:
Annin príbeh pokračuje. Na pozvanie snúbenca Gilberta prichádza do New Yorku, kde sa Gibert uchádza o prácu v nemocnici. Všetko vyzerá tak nádejne a bezstarostne, ale život nie je iba o šťastí a oboch na ich spoločnej ceste životom stretne dezilúzia. Gilbert krátko na to podlieha tlaku a odhádza bojovať do Európy. Na starom kontinente zúri prvá svetová vojna a aj keď Anna zostáva v pozadí a publikuje, po strate kontaktu odchádza do bojov zmietaného kontinentu, aby opäť našla svoju nezvestnú lásku...
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko