Seriál
Babylon Berlín

Seriál Babylon Berlín
  Trailer k filmu Babylon Berlín Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Berlín na jaře roku 1929 - metropolí zmítají nepokoje. Od ekonomiky po kulturu, od politiky až po podsvětí - všechno je v zajetí hlubokých změn. Spekulace a inflace otřásají základy stále mladé Výmarské republiky. Narůstající chudoba a nezaměstnanost stojí v ostrém kontrastu s výstřelky a požitky velkoměstského nočního života a jeho překypující tvůrčí energií.

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Hrajú: Volker Bruch (Gereon Rath), Liv Lisa Fries (Charlotte Ritter), Leonie Benesch (Gréta), Walerá P. Kanishtsheff (Fallin), Denis Burgazliev (Trochin), Dmitri Aleksandrov (Selenskij)
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2022
Hodnocenie: 84 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська