Sledovať seriál Babylon Berlín online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Babylon Berlín online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1360 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Babylon Berlín
  Sledovať Babylon Berlín online
Žáner:
Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Hendrik Handloegten, Tom Tykwer, Achim von Borries
Hrajú:
Volker Bruch (Gereon Rath / ...), Liv Lisa Fries (Charlotte Ritter / ...), Leonie Benesch (Gréta), Walerá P. Kanishtsheff (Fallin), Denis Burgazliev (Trochin), Dmitri Aleksandrov (Selenskij)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Berlín na jaře roku 1929 - metropolí zmítají nepokoje. Od ekonomiky po kulturu, od politiky až po podsvětí - všechno je v zajetí hlubokých změn. Spekulace a inflace otřásají základy stále mladé Výmarské republiky. Narůstající chudoba a nezaměstnanost stojí v ostrém kontrastu s výstřelky a požitky velkoměstského nočního života a jeho překypující tvůrčí energií.
Hodnocenie:
84 %
Sletujte na:
STV2 STV2 Archív a všetky videá relácií televízie STV2 online
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko