Sledovať seriál Chlapi neplačú online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Chlapi neplačú online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1319 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Chlapi neplačú
  Sledovať Chlapi neplačú online
Žáner:
Rodinný
Hrajú:
Alexander Bárta, Tomáš Maštalír, Petra Vajdová, Dominika Kavaschová, Dušan Jamrich, Hana Gregorová
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2013
Popis:
Do života sympatického Michala výrazne zasiahne slobodná mamička Paula...

Dej nového seriálu Chlapi neplačú sa točí okolo komplikovaného vzťahu dvoch nevlastných bratov Michala Lánskeho a Romana Pollnera. Obaja sú synmi úspešného podnikateľa Jána Pollnera (Dušan Jamrich), ktorý riadi významnú drevársku firmu. Do života sympatického Michala výrazne zasiahne Paula - slobodná mamička - ktorá pracuje ako krajčírka v malej fabrike a žije v skromných pomeroch. Náhle a nečakane sa Paula s Michalom do seba zamilujú. Ani jeden z nich netuší, že sú okrem náhlej lásky spojení aj oveľa osudovejšie.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko