Sledovať seriál My všichni školou povinní online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu My všichni školou povinní online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1336 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál My všichni školou povinní
  Sledovať My všichni školou povinní online
Žáner:
Drama, Rodinný, Thriller
Réžia:
Ludvík Ráža
Hrajú:
Karel Augusta (pan Hrdina), Jiří Bartoška (Jirí Oliva), Jiřina Bohdalová (Joklová), Vladimír Brabec (Richard Jokl), Věra Galatíková (Libuse Martínková), Jaromír Hanzlík (Filip Povejs)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Vzpomínáte na svá školní léta s nostalgií, úsměvem či dokonce s nelibostí?

Seriál (1984) ze školního prostředí, ve kterém si učitelé, žáci a jejich rodiče hledají svou životní cestu, na které musí řešit své problémy. Můžeme v něm sledovat příběh nastupujícího učitele Michala Karfíka a jeho vztah s pionýrskou vedoucí Janou, nástup velmi živého žáčka Jirky Olivy do první třídy, kde se setkává s nervově nevyrovnanou učitelkou Hajskou, jeho bratrem Lubošem a jeho první láskou Jitkou Povějšovou, která řeší pubertální žárlivost krádeží, její nejlepší kamarádkou Barčou Hrdinovou, a spoustou dalších se prolínajících osudů z jedné školy.
Hodnocenie:
63 %
Sletujte na:
ČT3 ČT3 Archív a všetky videá relácií televízie ČT3 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski