Seriál Comeback

Sledovať seriál
Comeback
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Hrdinom sitcomu Comeback je bývalý disco spevák TOMÁŠ PACOVSKÝ (umeleckým menom Tomi Paci), ktorý prežil vrchol slávy pred dvadsiatimi rokmi. Teraz sa pokúša uživiť ako majiteľ obchodu s CD. Plány na normálny život mu ale marí jeho svojrázny brat OZZÁK (Martin Dejdar), metalista a zamestnanec v jeho obchode. Ďalšími osobami, ktoré dotvárajú dej, sú Marcelka (Dana Batulková), ďalšia pracovná sila v obchode, Tomášova dcéra Iva (Kristýna Leichtová), jej kamarátka Saša (Marie Doležalová) a jej dvojča Lexa (Matouš Ruml).

Žáner: Komedie, Sitcom
Réžia: Jiri Novak
Hrajú: Tomáš Matonoha (Tomás Pacovský), Kristýna Leichtová (Iva Pacovská), Martin Dejdar (Frantisek 'Ozzák' Pacovský), Dana Batulková (Marcelka Divicová), Matous Ruml (Alexandr 'Lexa' Bucek), Marie Doležalová (Alexandra 'Sasa' Bucková)
Krajina: Česká republika
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko