Sledovať seriál Comeback online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Comeback online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1395 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Comeback
  Sledovať Comeback online
Žáner:
Komedie, Sitcom
Réžia:
Ján Novák
Hrajú:
Tomáš Matonoha (Tomás Pacovský), Kristýna Leichtová (Iva Pacovská), Martin Dejdar (Frantisek 'Ozzák' Pacovský), Dana Batulková (Marcelka Divicová), Matous Ruml (Alexandr 'Lexa' Bucek), Marie Doležalová (Alexandra 'Sasa' Bucková)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008-2011
Popis:
Hrdinom sitcomu Comeback je bývalý disco spevák TOMÁŠ PACOVSKÝ (umeleckým menom Tomi Paci), ktorý prežil vrchol slávy pred dvadsiatimi rokmi. Teraz sa pokúša uživiť ako majiteľ obchodu s CD. Plány na normálny život mu ale marí jeho svojrázny brat OZZÁK (Martin Dejdar), metalista a zamestnanec v jeho obchode. Ďalšími osobami, ktoré dotvárajú dej, sú Marcelka (Dana Batulková), ďalšia pracovná sila v obchode, Tomášova dcéra Iva (Kristýna Leichtová), jej kamarátka Saša (Marie Doležalová) a jej dvojča Lexa (Matouš Ruml).
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski