Sledovať seriál Divoké kone online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Seriál Divoké kone
  Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Braňo Mišík
Hrajú:
Leopold Haverl, Anna Javorková, Ivan Romančík, Marko Igonda, Alena Ďuránová, Ján Dobrík
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2014
Popis:
Príbeh, ktorého korene sú ukryté hlboko v temných vodách minulosti

Ústredný romanticky námet s prvkami dobrodružstva odhaľuje príbeh, ktorý sa odohráva v malebnom prostredí rozsiahleho statku uprostred Malých Karpát. Oživená tradícia chovu koni sa prelína dejom seriálu ako symbol lásky k prírode a harmonického spolužitia s ňou. Oproti nim je postavená moc konzumného bohatstva, korupcie a malých aj veľkých zločinov. Utajený zločin z konca druhej svetovej vojny a sa odohráva v pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodskych a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov. Jeho postupne odhaľovanie tvorí spolu s láskou hlavnú dramatickú os príbehu. Odtajnenie prichádza až po rokoch a to vďaka láske vnuka majiteľa statku - Adama Závodskeho - a vnučky zavraždených Holzmannovcov - Hany. Príbeh, ktorého korene sú ukryté hlboko v temných vodách minulosti, sa odohráva dnes a jeho protagonisti sú nám všetkým povedomí...
Hodnocenie:
77 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski