Seriál
Divoký anjel

Seriál Divoký anjel
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Divoká a křehká - to je Milagros - dívka sirotek, kterou vychovaly jeptišky v klášteře. Začne pracovat v domě svého otce Federica, aniž by tušila, že je jeho dcerou. Zamiluje se do Federicova nevlastního syna Iva a začíná příběh plný intrik, žárlivosti, nenávisti, ale také osudové lásky....

Originálny názov:

Wild Angel

Hrajú: Natalia Oreiro (Carlitos'), Facundo Arana (Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo), Verónica Vieyra (Victoria 'Vicky' Di Carlo Rapallo), Lydia Lamaisonová (Dona Angélica viuda de Di Carlo), Victoria Onetto (Adelina 'Lina' de Solo), Norberto Díaz (Damián Rapallo)
Scénár: Enrique Torres
Krajina: Argentina
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 71 %
Vysielané na: Doma
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina