Seriál Anjeli v Amerike

Sledovať seriál
Anjeli v Amerike
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Držitelia Oscara Al Pacino, Meryl Streepová a Emma Thompsonová sú hereckými hviezdami tejto pozoruhodnej televíznej minisérie, ktorá získala jedenásť cien Emmy a päť Zlatých glóbusov. Scenár napísal Tony Kushner podľa rovnomennej hry ocenenej Pulitzerovou cenou, réžiu má Mike Nichols. Monumentálne nakrútený príbeh odohrávajúci sa vo svete, kde fantázia a realita splývajú v súmraku blížiaceho sa konca tisícročia...

Žáner: Drama, Fantasy, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Réžia: Mike Nichols
Hrajú: Al Pacino (Roy Cohn), Mary-Louise Parkerová (Harper Pitt), Jeffrey Wright (Belize / ...), Justin Kirk (Prior Walter / ...), Ben Shenkman (Louis Ironson), Patrick Wilson (Joe Pitt)
Scénár: Tony Kushner
Krajina: USA, Itálie
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 83 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko