Sledovať seriál Esmeralda online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Esmeralda
  Sledovať 1245 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický, Telenovela
Réžia:
Beatriz Sheridan, Marta Luna, Karina Duprez
Hrajú:
Laura Zapata (Fátima Linares Viuda de Penarreal), Leticia Calderón (Esmeralda Rosales-Penarreal), Fernando Colunga (José Armando Penarreal De Velasco), Enrique Lizalde (Don Rodolfo Penarreal), Salvador Pineda (Dr. Lucio Malaver), Ignacio López Tarso (Melesio)
Krajina:
Mexiko
Rok výroby:
1997
Popis:
Bohatí manželia don Rodolfo Peňarreal a jeho tehotná žena Blanca prichádzajú do dediny Casa Grande. Tu Blanka porodí dievčatko, ktoré vyzerá ako mŕtve, a preto ho pôrodná baba Dominga a slúžka Crisanta vymenia za zdravého chlapčeka. Pomenujú ho José Armando (Fernando Colunga). Keď si však Dominga prinesie dievčatko k sebe do chatrče, bábätko otvorí oči. Dominga sa rozhodne postarať sa o dieťa a dá mu meno Esmeralda (Leticia Calderónová).
Hodnocenie:
50 %
Sletujte na:
RELAX RELAX Archív a všetky videá relácií televízie RELAX online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski