Sledovať seriál Esmeralda online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Esmeralda online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1349 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Esmeralda
  Sledovať Esmeralda online
Žáner:
Drama, Romantický, Telenovela
Réžia:
Beatriz Sheridan, Marta Luna, Karina Duprez
Hrajú:
Laura Zapata (Fátima Linares Viuda de Penarreal), Leticia Calderón (Esmeralda Rosales-Penarreal), Fernando Colunga (José Armando Penarreal De Velasco), Enrique Lizalde (Don Rodolfo Penarreal), Salvador Pineda (Dr. Lucio Malaver), Ignacio López Tarso (Melesio)
Krajina:
Mexiko
Rok výroby:
1997
Popis:
Bohatí manželia don Rodolfo Peňarreal a jeho tehotná žena Blanca prichádzajú do dediny Casa Grande. Tu Blanka porodí dievčatko, ktoré vyzerá ako mŕtve, a preto ho pôrodná baba Dominga a slúžka Crisanta vymenia za zdravého chlapčeka. Pomenujú ho José Armando (Fernando Colunga). Keď si však Dominga prinesie dievčatko k sebe do chatrče, bábätko otvorí oči. Dominga sa rozhodne postarať sa o dieťa a dá mu meno Esmeralda (Leticia Calderónová).
Hodnocenie:
51 %
Sletujte na:
RELAX RELAX Archív a všetky videá relácií televízie RELAX online
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko