Sledovať seriál Mentalista online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Mentalista online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 108 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1337 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Mentalista
  Sledovať Mentalista online
Žáner:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Norberto Barba
Hrajú:
Simon Baker (Patrick Jane), Robin Tunneyová (Teresa Lisbon), Tim Kang (Kimball Cho), Owain Yeoman (Wayne Rigsby), Amanda Righettiová (Grace Van Pelt), Bodhi Elfman (Rick Tiegler)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009-2012
Popis:
Pojďme si hrát, ale já Tě dostanu.

Hlavnou postavou seriálu je Patrick Jane, neobyčajne všímavý a vnímavý človek obdarený talentom manipulovať s ľuďmi. Ovláda metódy sugescie, hypnózy a disponuje aj vzácnou schopnosťou vcítiť sa do mysle druhých. Vďaka týmto vlastnostiam môže pomáhať CBI (Kalifornskému úradu pre vyšetrovanie) pri hľadaní zločincov.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko