Sledovať seriál
Fbi: Největší případy
online

Seriál Fbi: Největší případy
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Fbi: Největší případy online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 118 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1287 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 7.39 €!

Informácie o seriáli

Přelomový kriminalistický seriál poprvé seznámí diváky s nejpamátnějšími skutečnými případy FBI. Každý díl sleduje agenty, analytiky a psychology z Federálního úřadu v jejich úsilí objasnit nejzapeklitější a nejvážnější kauzy. FBI ve spolupráci s lokálními policejními složkami a dalšími vládními agenturami bojuje s celou řadou nových, smrtelně nebezpečných hrozeb.

Žáner: Krimi
Hrajú: Bray Poor (komentátor), John S. Howell Sr. (Body Guard), Kristine Cornils (Claudine Ryce), Terry McConnaughey (Jim McCann), Jay McCord (Knight's kamarád), Morgan Wilson (Pamela Butler)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 80 %

Zoznam epizód

Séria 4:
(1) The I-10 Predator - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko