Sledovať seriál Julie Lescautová online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Julie Lescautová online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1217 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Julie Lescautová
  Sledovať Julie Lescautová online
Žáner:
Akční, Krimi
Réžia:
Christophe Barbier
Hrajú:
Véronique Genestová (Julie Lescaut), Yves Afonso (Gilbert), Jean-Charles Chagachbanian (Roland), Guillaume Gabriel (Gilles), Jennifer Lauretová (Sarah), Roland Lesaffre
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1996-2005
Popis:
Vrchní policejní komisařka Julie je sice křehká žena, ale u podsvětí i u svých kolegů budí oprávněný respekt...

V hlavnej úlohe je tridsaťpäťročná rozvedená komisárka Julie Lescaut ktorá cez deň rozpletá kriminálne prípady a večer sa venuje výchove dvoch svojich detí staršie Sáry a tej mladšej Babou. Jej seriálový manžel Paul Lescaut nezniesol ťažké spolunažívanie s policajtkou a preto sa rozvedl.Julie si po nejakej dobe našla priateľa advokáta Pierra Verdon ten je rozvedený a má syna Romeno. V práci s Juliu pracujú: kapitán N'guma, poručík Kaplan, Motta a Zorra špecializujú sa na informatiku.
Hodnocenie:
56 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski