Sledovať seriál Julie Lescautová online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Julie Lescautová
  Sledovať 1360 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Krimi
Réžia:
Alain Wermus
Hrajú:
Véronique Genestová (Julie Lescaut), Mouss Diouf (Justin N'Guma), Renaud Marx (David Kaplan), Jennifer Lauretová (Sarah), Joséphine Serreová (Babou), Alexis Desseaux (Motta)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2001
Popis:
Vrchní policejní komisařka Julie je sice křehká žena, ale u podsvětí i u svých kolegů budí oprávněný respekt...

V hlavnej úlohe je tridsaťpäťročná rozvedená komisárka Julie Lescaut ktorá cez deň rozpletá kriminálne prípady a večer sa venuje výchove dvoch svojich detí staršie Sáry a tej mladšej Babou. Jej seriálový manžel Paul Lescaut nezniesol ťažké spolunažívanie s policajtkou a preto sa rozvedl.Julie si po nejakej dobe našla priateľa advokáta Pierra Verdon ten je rozvedený a má syna Romeno. V práci s Juliu pracujú: kapitán N'guma, poručík Kaplan, Motta a Zorra špecializujú sa na informatiku.
Hodnocenie:
56 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko