Sledovať seriál
Columbo
online

Seriál Columbo
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Columbo online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 130 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 074 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Tento detektivní seriál vypráví příběhy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail. Zajímavé ovšem je, že přes všechny jeho úspěchy nebyl nikdy povýšen. Jednou z perliček také je, že poručík poměrně často mluví o své ženě, ale divák ji v žádném díle neměl možnost vidět. Velmi kvalitní příběhy tohoto detektiva zaujaly miliony diváků po celém světě a jeho představiteli, Peteru Falkovi, přinesly zaslouženou slávu.

Hrajú: Peter Falk (Columbo), Mike Lally (2nd barman), John Finnegan (Barney), Bruce Kirby (Sergeant George Kramer), Shera Daneseová (Cathleen Calvert), Charles D. Miller (Crime Scene Cop)
Krajina: USA
Rok výroby: 1971-1973
Hodnocenie: 83 %
Vysielané na: STV1

Zoznam epizód

Séria 1:
vysielané 28.7. (1) Columbo - sledovať
vysielané 4.8. (4) Smrt nabízí pomocnou ruku - sledovať
vysielané 6.8. (5) Columbo - sledovať
vysielané 18.8. (6) Prázdný rám - sledovať
vysielané 25.8. (7) Columbo - sledovať
vysielané 1.9. (8) Columbo - sledovať
Séria 2:
vysielané 15.9. (1) Columbo - sledovať
vysielané 22.9. (2) Džungľa v skleníku - sledovať
vysielané 29.9. (3) Rozhodujúci zápas - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko