Sledovať seriál
Klamári
online

Seriál Klamári
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Klamári online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 286 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Dr. Cal Lightman je světovým odborníkem na odhalování lží a interpretací lidského chování. Jak pohnete tělem, často mrkáte anebo si neustále olizujete rty, Lightman ví, že něco skrýváte. Schopnost odhalovat skryté pocity mu však neuvěřitelně komplikuje osobní život, protože i jeho rodina a přátelé mají své tajemství.

Originálny názov:

Lie to Me

Hrajú: Tim Roth (Dr. Cal Lightman), Kelli Williamsová (Dr. Gillian Foster), Brendan Hines (Eli Loker), Monica Raymund (Ria Torres), Hayley McFarlandová (Emily Lightman), Mekhi Phifer (Agent Ben Reynolds)
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 80 %
Vysielané na: WAU

Recenzie seriálu Klamári:

Je to opravdu originální a propracovaný seriál, který hlavně něco dává i do praktického života. Ač se to nezdá, tak se hodně vymyká klasické struktuře podobných seriálů, což je velké plus. I když Rotha moc nemusí, tady jsem si na něho zvykl. Na druhou stranu je to seriál, který má příběh vždy uzavřený v každém díle (což je správně), ale já zrovna v době, kdy jsem ho začal sledovat hledal nějaký seriál na pokračování. Tím není horší, jen konstatuju, že nadšení je trošku při zemi i přes veškeré kvality a neokoukanost.
80% MareT21

Zoznam epizód

Séria 2:
vysielané 24.2. (2) Pravda alebo následky - sledovať
vysielané 24.2. (3) Kontrolný faktor - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina