Sledovať seriál Odložený prípad online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Odložený prípad online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1223 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Odložený prípad
  Sledovať Odložený prípad online
Žáner:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Andy Garcia, Jessica Landaw, Steve Boyum, Michael Schultz, Peter Markle, Kevin Hooks
Hrajú:
Kathryn Morrisová (Lilly Rush), John Finn (John Stillman), Jeremy Ratchford (Nick Vera), Thom Barry (Will Jeffries), Daniel Pino (Scotty Valens), Tracie Thomsová (Kat Miller)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Doufám, že život... protože důkazy jsou věčné.

Lilly Rush (Kathryn Morrisová) je mladá detektívka, ktorá pracuje na policajnom oddelení vo Filadelfii a špecializuje sa na vyšetrovanie nedoriešených a neobjasnených vrážd, tzv. odložených prípadov. Podnetom k opätovnému začatiu vyšetrovania sú najčastejšie nové dôkazy, svedkovia či neoblomní príbuzní obetí.
Hodnocenie:
76 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski