Sledovať seriál Odložený prípad online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Odložený prípad online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 113 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1478 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Odložený prípad
  Sledovať Odložený prípad online
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Mark Pellington
Hrajú:
Kathryn Morrisová (Lilly Rush), Justin Chambers (Chris Lassing), Thom Barry (Will Jeffries), John Finn (John Stillman), Jeremy Ratchford (Nick Vera), D.W. Moffett (Todd Whitley)
Scénár:
Meredith Stiehm
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003-2005
Popis:
Lilly Rush (Kathryn Morrisová) je mladá detektívka, ktorá pracuje na policajnom oddelení vo Filadelfii a špecializuje sa na vyšetrovanie nedoriešených a neobjasnených vrážd, tzv. odložených prípadov. Podnetom k opätovnému začatiu vyšetrovania sú najčastejšie nové dôkazy, svedkovia či neoblomní príbuzní obetí.
Hodnocenie:
76 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko