Sledovať seriál Lilly Schönauer: Překážky lásky online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Lilly Schönauer: Překážky lásky
  Sledovať 1229 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Martin Gies
Hrajú:
Julia Stinshoffová (Laura Brunner), Oliver Boysen (Alexander Steinbrück), Gudrun Landgrebeová (Elvira Steinbrück), Peter Prager (Klaus Steinbrück), Andrea Eckertová (Maria Brunner), Eva Klemtová (Susanne Herzog)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2010
Popis:
Šéf lesnej stráže Pietro nájde v potoku zraneného chlapa, ktorého niekto prepadol. Zranený tvrdí, že počul hlas chlapca, ako kričí, že je hladný. Pietro si spomenie na starú legendu o chlapcovi, ktorý tragicky zahynul a jeho duch sa vraj dodnes potuluje v lesoch okolo mesta. Aj keď Pietro na duchov neverí, celé vyšetrovanie je zahalené akýmsi rúškom tajomna.
Hodnocenie:
35 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski