Seriál Mafstory

Sledovať seriál
Mafstory
online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Mafstory online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1423 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Sitcom o fiktívnej slovenskej mafiánskej rodine Molnárovcov plný smiešnych scénok a drsných bonmotov.
Hlavnými predstaviteľmi seriálu sú Banán - výkonná sila rodiny, Ali - hlava rodiny, Milanko - účtovník, Bela - rodinný lekár, ktorý chcel byť pôvodne veterinárom, Pipina, ktorá stále rieši dilemu, čo je u partnera dôležitejšie, inteligencia alebo peniaze? a Prco - dievča pre všetko. A v neposlednom rade teta Margit - Banánova mamička.

Žáner: Sitcom, Komédia
Réžia: Karol Vosátko
Hrajú: Peter Batthyány (Banán), Peter Sklár (Ali), Martin Vanek (Béla), Ivan Macho (Prco), Igor Adamec, Gabriela Dzuríková
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 63 %

Zoznam epizód

Séria 11:
(6) Ministerská párty - sledovať
(7) Oktoberfest - sledovať
(8) Utopenec na úteku - sledovať
(9) Béla v kóme - sledovať
(10) Včely - sledovať
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko