Sledovať seriál Merlin online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Merlin
  Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Rodinný, Fantasy, Thriller
Réžia:
Declan O'Dwyer
Hrajú:
John Hurt (drak), Gary Lewis (Alator), Katie McGrath (Morgana), Bradley James (Arthur (David Štěpán)), Angel Coulbyová (Gwen), Colin Morgan (Merlin)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2010-2012
Popis:
Nechť zůstane tajemství tajemstvím.

Seriál Merlin je další adaptací legendy o tomto známém anglickém čarodějovi. Mladý Merlin postupně objevuje a učí se ovládat svůj magický dar. Vydává se do Kamelotu, kde bezcitný tyran Uther Pendragon zakázal veškerá kouzla. Pod vedením Utherova moudrého lékaře Gaia, začne své magické schopnosti používat nejen k přežití, ale i k odhalení tajemství hradu Kamelotu. Stane se ochráncem dědice Utherovy koruny, nafoukaného prince Artuše. Seriál je plný magie a dobrodružství a přináší imaginativní a neotřelý pohled na tuto pradávnou legendu.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox online
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox Plus online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski