Sledovať seriál
Monk
online

Seriál Monk
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Monk online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 286 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Komediálno-dramatický krimi seriál, ktorého hlavnou postavou je extrémne čistotný a inteligentný Adrián Monk (Tony Shalhoub), ktorý sa po smrti svojej manželky Trudie uzavrie do seba a stratí prácu na polícii. Sharona Flemingová, bývalá zdravotná sestra, sa mu snaží pomôcť dostať sa z tejto ťažkej životnej situácie a podporuje ho pri v práci súkromného detektíva a poradcu polície pre ťažké prípady. Lebo toto je jeho šanca opäť sa stať policajtom.

Hrajú: Tony Shalhoub (Adrian Monk), Jason Gray-Stanford (Lt. Randall Disher), Ted Levine (kapitán Leland Stottlemeyer), Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger), Traylor Howardová (Natalie Teeger), Jonathan Brooks (Dr. Charles Kroger / ... 44 episodes 2002-2009)
Krajina: USA
Rok výroby: 2003-2008
Hodnocenie: 81 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie seriálu Monk:

Povedený pilot k povedenému seriál, který jsem poctivě sledovala. Zajímavé je, že podruhé jsem po chvilce přepla, už mě to nebavilo. Kvality MONK určitě má.
80% rt12
Zábava vyššieho rádu pre každého, koho zaujíma psychika a chápe, čo je fóbia a obsedanto-kompulzívna porucha. Samozrejme, Monk je väčšinu času horúcim kandidátom na vraždu ;-) Osobitné ocenenie patrí podpornej postave Randyho.
100% intwist

Zoznam epizód

Séria 4:
vysielané 15.2. (12) Pán Monk a kapitánovo manželstvo - sledovať
vysielané 15.2. (13) Pán Monk a veľká odmena - sledovať
vysielané 15.2. (14) Pán Monk a astronaut - sledovať
vysielané 15.2. (15) Pán Monk ide k zubárovi - sledovať
vysielané 16.2. (16) Pán Monk členom poroty - sledovať
Séria 5:
vysielané 16.2. (1) Pán Monk a herec - sledovať
vysielané 19.2. (2) Pán Monk a štrajk smetiarov - sledovať
vysielané 19.2. (3) Pán Monk a veľký zápas - sledovať
vysielané 20.2. (4) Pán Monk nič nevidí - sledovať
vysielané 20.2. (5) Pán Monk, súkromný detektív - sledovať
vysielané 21.2. (6) Pán Monk na školskom zraze - sledovať
vysielané 21.2. (7) Pán Monk má nového lekára - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina