Sledovať seriál
Monk
online

Seriál Monk
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Monk online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 118 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1460 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 7.39 €!

Informácie o seriáli

Komediálno-dramatický krimi seriál, ktorého hlavnou postavou je extrémne čistotný a inteligentný Adrián Monk (Tony Shalhoub), ktorý sa po smrti svojej manželky Trudie uzavrie do seba a stratí prácu na polícii. Sharona Flemingová, bývalá zdravotná sestra, sa mu snaží pomôcť dostať sa z tejto ťažkej životnej situácie a podporuje ho pri v práci súkromného detektíva a poradcu polície pre ťažké prípady. Lebo toto je jeho šanca opäť sa stať policajtom.

Hrajú: Tony Shalhoub (Adrian Monk), Jason Gray-Stanford (Lt. Randall Disher), Ted Levine (kapitán Leland Stottlemeyer), Traylor Howardová (Natalie Teeger), Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger), Bitty Schramová (Sharona Fleming)
Krajina: USA
Rok výroby: 2002-2004
Hodnocenie: 80 %

Zoznam epizód

(1) Pán Monk a kandidát - 1. časť - sledovať
(2) Pán Monk a kandidát - 2. časť - sledovať
(3) Pán Monk a jasnovidka - sledovať
(4) Pán Monk a Dale veľryba - sledovať
(5) Pán Monk ide do lunaparku - sledovať
(6) Pán Monk ide do ústavu - sledovať
(7) Pán Monk a lupič miliardár - sledovať
(8) Pán Monk a iná žena - sledovať
(9) Pán Monk a maratónec - sledovať
(10) Pán Monk na dovolenke - sledovať
(11) Pán Monk a zemestrasenie - sledovať
(12) Pán Monk a červenovlasý cudzinec - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko