Sledovať seriál
M.A.S.H
online

Seriál M.A.S.H
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu M.A.S.H online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 133 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 072 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Americký komediálny seriál o armádnej jednotke chirurgickej nemocnice. Dej sa odohráva niekde uprostred vojny v Kórei. Seriál je plný vtipných scénok a humoru, ktorý pomáha vojakom vyrovnať sa s vojnou a odlúčením od domova. Hlavnými postavami sú Benjamin Franklin "Hawkeye" Pierce (Alan Alda), "Trapper" John F.X. Mcintyre (Wayne Rogers), Frank Marion Burns (Larry Linville), „Radar“ Walter Eugen O'Raily (Gary Burghoff), Max Q. Klinger (Jamie Farr), otec John Francis Mulcahy (William Christopher) a Margaret Houlihan (Loretta Swit).

Hrajú: Alan Alda (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Loretta Switová (Major Margaret Houlihan), Jamie Farr (desátník Maxwell Q. Klinger), William Christopher (otec Francis Mulcahy), Harry Morgan (plukovník Sherman T. Potter), Mike Farrell (kapitán B.J. Hunnicut)
Krajina: USA
Rok výroby: 1973-1976
Hodnocenie: 85 %
Vysielané na: TV DAJTO

Zoznam epizód

Séria 3:
vysielané 28.11. (22) Výplata - sledovať
vysielané 28.11. (23) Bílé zlato - sledovať
vysielané 29.11. (24) Abyssinia, Henry - sledovať
Séria 4:
vysielané 29.11. (1) Vítej v Koreji - sledovať
vysielané 30.11. (2) Změna velení - sledovať
vysielané 30.11. (3) Stalo se jedné noci - sledovať
vysielané 1.12. (4) Mrtvý kapitán Pierce - sledovať
vysielané 1.12. (5) Hej doktore - sledovať
vysielané 2.12. (6) Autobus - sledovať
vysielané 2.12. (7) Drahá Mildred - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська