Sledovať seriál
M.A.S.H
online

Seriál M.A.S.H
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu M.A.S.H online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 301 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Americký komediálny seriál o armádnej jednotke chirurgickej nemocnice. Dej sa odohráva niekde uprostred vojny v Kórei. Seriál je plný vtipných scénok a humoru, ktorý pomáha vojakom vyrovnať sa s vojnou a odlúčením od domova. Hlavnými postavami sú Benjamin Franklin "Hawkeye" Pierce (Alan Alda), "Trapper" John F.X. Mcintyre (Wayne Rogers), Frank Marion Burns (Larry Linville), „Radar“ Walter Eugen O'Raily (Gary Burghoff), Max Q. Klinger (Jamie Farr), otec John Francis Mulcahy (William Christopher) a Margaret Houlihan (Loretta Swit).

Originálny názov:

M A S H

Hrajú: Alan Alda (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Loretta Switová (Major Margaret Houlihan), Jamie Farr (desátník Maxwell Q. Klinger), William Christopher (otec Francis Mulcahy), Harry Morgan (plukovník Sherman T. Potter), Gary Burghoff (Corporal Walter Eugen
Krajina: USA
Rok výroby: 1978-1982
Hodnocenie: 85 %
Vysielané na: TV DAJTO

Recenzie seriálu M.A.S.H:

Prapředek všech dialog-based sitkomů. Nejdůležitější je mít omezenou komunitu postav, aby se z toho diváctvo nezbláznilo a není nic geniálnějšího, než umístit sitkom do Koreji kde prostě není možné, aby se tam připletl někdo jiný... Do toho asi agitka, ale to už teď (rozuměj v době po korejské válce) vlastně nikoho nezajímá a přesto to krásně funguje.
100% master19
Díl natočený jako televizní reportáž, další točený z pohledu první osoby raněného vojáka nebo třeba díl natočený celý v reálném čase. To o co se ostatní seriály nebo filmy snaží teď měl M*A*S*H už dávno a zvládl to skvěle. I přes přítomnost humoru v seriál se tvůrci nebojí jít ten extra krok... Každá postava v seriálu má ten moment, kdy se zhroutí a díky tomu tenhle seriál působí neskutečně civilně.
deadman93

Zoznam epizód

Séria 8:
vysielané 19.2. (22) Sny - sledovať
vysielané 19.2. (23) Válečná dopisovatelka - sledovať
vysielané 19.2. (24) Cena vojny - sledovať
vysielané 19.2. (25) Aprílové žartíky - sledovať
Séria 9:
vysielané 20.2. (1) Můj nepřítel - sledovať
vysielané 20.2. (2) Dopisy - sledovať
vysielané 21.2. (3) Betónové priateľstvo - sledovať
vysielané 21.2. (4) Deň otcov - sledovať
vysielané 22.2. (6) Vojna na všetky sezóny - sledovať
vysielané 22.2. (7) Verbovanie - sledovať
vysielané 23.2. (8) Povedzte to mariňákom - sledovať
vysielané 23.2. (9) Hlavná cena - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina