Sledovať seriál
Narcos
online

Seriál Narcos
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Narcos online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 130 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 101 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Pablo Escobar patřil v 80.letech 20.století k největším, nejobávanějším a nejbrutálnějším zločincům na světě, ovládal celou Kolumbii a většinovou část amerického trhu s kokainem, vydělával desítky milionů dolarů denně a dodnes nemá s ohledem na rozsah důsledků jeho činnosti v dějinách konkurenci. Dokudramatický seriál Narcos precizně a chirurgicky přesně vypovídá o vzestupu a pádu bezprecedentního kokainového impéria a jeho vůdce, Pabla Escobara, jehož mnozí považují za nejvýraznější a nejbezohlednější zločinnou postavu poválečných dějin.

Hrajú: Wagner Moura (Pablo Escobar), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Pedro Pascal (Javier Peña), Joanna Christie (Connie Murphy), Paulina Gaitanová (Tata Escobar), Diego Catano (La Quica)
Krajina: USA
Rok výroby: 2015-2016
Hodnocenie: 88 %
Vysielané na: STV2

Zoznam epizód

Séria 1:
vysielané 30.7. (9) La Catedral - sledovať
vysielané 30.7. (10) Vzlet - sledovať
Séria 2:
vysielané 6.8. (1) Konečně volný - sledovať
vysielané 6.8. (2) Výměna - sledovať
vysielané 13.8. (3) Muž z Madridu - sledovať
vysielané 13.8. (4) Hodný, zlý a mrtvý - sledovať
vysielané 20.8. (5) Nepřátelé mého nepřítele - sledovať
vysielané 20.8. (6) Los Pepes - sledovať
vysielané 27.8. (7) Deutschland 93 - sledovať
vysielané 27.8. (8) Exit El Patrón - sledovať
vysielané 3.9. (9) Nuestra Finca - sledovať
vysielané 3.9. (10) Al Fin Cayó! - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська