Sledovať seriál
Narcos
online

Seriál Narcos
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Narcos online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 140 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 084 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Pablo Escobar patřil v 80.letech 20.století k největším, nejobávanějším a nejbrutálnějším zločincům na světě, ovládal celou Kolumbii a většinovou část amerického trhu s kokainem, vydělával desítky milionů dolarů denně a dodnes nemá s ohledem na rozsah důsledků jeho činnosti v dějinách konkurenci. Dokudramatický seriál Narcos precizně a chirurgicky přesně vypovídá o vzestupu a pádu bezprecedentního kokainového impéria a jeho vůdce, Pabla Escobara, jehož mnozí považují za nejvýraznější a nejbezohlednější zločinnou postavu poválečných dějin.

Hrajú: Pedro Pascal (Javier Peña), Wagner Moura (Pablo Escobar), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Paulina Gaitanová (Tata Escobar), Juan Murcia (Juan Pablo Escobar)
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 88 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii A11 4.12.2023 03:05
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina