Seriál Banshee

Sledovať seriál
Banshee
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Seriál nás zavádí do amišského městečka Banshee v Pennyslvanii. Bývalý zločinec je propuštěn z vězení, poté co tam strávil dlouhých 15 let za krádež diamantů od ukrajinského gangstera zvaného Mr. Rabbit. Vydává se do Banshee hledat přítelkyni Anastasiu, svého někdejšího komplice. Anastasia se zde snaží žít co nejnápadněji. Vystupuje pod smyšlenou identitou jako Carrie Hopewellová, je vdaná za místního prokurátora a má dvě děti. Aby dosáhl svých zájmů, rozhodne se hlavní protagonista převzít totožnost zavražděného šerifa Lucase Hooda. Banshee ale není zrovna idylické místo k životu. Je prolezlé korupcí a vládne zde místní mafiánský boss Kai Proctor. S pomocí bývalého boxera Sugara Batese, nyní barmana se zde nový muž zákona snaží nastolit jistou míru spravedlnost a dokonce se mu to i podaří. Jenže Lucas má stále chuť loupit, a to jeho i Carrie svádí na nebezpečnou cestu pokrytectví, kterou zkříží starý známý Mr. Rabbit...

Žáner: Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia: Ole Christian Madsen
Hrajú: Antony Starr (Lucas Hood), Ivana Milicevicová (Carrie Hopewell), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Frankie Faison (Sugar Bates), Hoon Lee (Job), Matt Servitto (Deputy Brock Lotus)
Scénár: David Schickler, Jonathan Tropper
Krajina: USA
Rok výroby: 2013-2016
Hodnocenie: 83 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko