Sledovať seriál NCIS: Los Angeles online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu NCIS: Los Angeles online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1232 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál NCIS: Los Angeles
  Sledovať NCIS: Los Angeles online
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller, Akční
Réžia:
John Peter Kousakis
Hrajú:
Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blye), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jones), Miguel Ferrer (Owen Granger)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016-2017
Popis:
Zvláštní agenti NCIS se zabývají řešením vražd, špionáže, terorismu a dalších zločinů. Vše ale musí probíhat v utajení!

Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku.
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski