Sledovať seriál NCIS: Los Angeles online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál NCIS: Los Angeles
  Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller, Akční
Réžia:
John Peter Kousakis
Hrajú:
Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blye), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), David Paul Olsen (Tom Olsen), Renée Felice Smith (Nell Jones)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Zvláštní agenti NCIS se zabývají řešením vražd, špionáže, terorismu a dalších zločinů. Vše ale musí probíhat v utajení!

Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku.
Hodnocenie:
68 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski