Sledovať seriál NCIS - Námořní vyšetřovací služba online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu NCIS - Námořní vyšetřovací služba online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1296 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál NCIS - Námořní vyšetřovací služba
  Sledovať NCIS - Námořní vyšetřovací služba online
Žáner:
Krimi, Dráma, Mysteriózny, Thriller, Akčný
Réžia:
Yangzom Brauenová
Hrajú:
Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blye), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jones), Nia Longová (Assistant Director Shay Mosley)
Scénár:
Shane Brennan, Erin Broadhurst, Kyle Harimoto, Chad Mazero
Krajina:
USA
Rok výroby:
2018-2019
Popis:
Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku.
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko