Sledovať seriál Nemocnica na okraji mesta online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Nemocnica na okraji mesta online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1219 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Nemocnica na okraji mesta
  Sledovať Nemocnica na okraji mesta online
Žáner:
Drama, psychologický, Thriller
Réžia:
Jaroslav Dudek
Hrajú:
Ladislav Chudík, Miloš Kopecký, Eliška Balzerová, Josef Abrhám, Hana Maciuchová, Ladislav Frej st.
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1978-1981
Popis:
Lékaři, sestry, pacienti...

Seriál nás provází osudy protagonistů spjatými ze všech úhlů pohledu s oddělením ortopedie. Do příběhu vcházíme ve chvíli, kdy do místní nemocnice je po autonehodě přivezen těžce raněný známý hokejista, reprezentant Přemysl Rezek, na oddělení primáře Sovy nastupuje mladá lékařka Alžběta Čeňková, právě sloužící, nezapomenutelný doktor Štrosmajer svérázně "chválí" sestru Huňkovou a primář Sova na rodinné oslavě začíná mít vážné obavy o svého syna Karla... A to zdaleka není celý výčet postav a událostí, které nás čekají v jednom z nejlepších Dietlových seriálů, podpořený skvělými hereckými výkony a vydařenými dialogy...
Hodnocenie:
77 %
Sletujte na:
Trojka Trojka Archív a všetky videá relácií televízie Trojka online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski