Sledovať seriál Nickova pomsta online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Nickova pomsta online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 102 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1324 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Nickova pomsta
  Sledovať Nickova pomsta online
Žáner:
Krimi, Drama, Thriller
Réžia:
Christian Alvart
Hrajú:
Til Schweiger (Niklas 'Nick' Tschiller), Fahri Yardim (Yalcin Gümer), Tim Wilde (Holger Petretti), Britta Hammelstein (Ines Kallwey), Ralph Herforth (Enno Kromer), Erdal Yildiz (Firat Astan)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski