Sledovať seriál
Otec Brown
online

Seriál Otec Brown
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Otec Brown online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 290 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Pod idylickým povrchem malebného anglického venkova dřímají temné vášně. Katolický kněz otec Brown, znalec lidských duší a zpovědních tajemství, má zálibu v řešení zločinů, ke kterým přistupuje skrze svůj vhled do lidské duše a přirozenosti a nebojí se poslechnout svou intuici. To dosti nelibě nese místní policejní inspektor, který tvrdí, že nadšený detektiv amatér může vyšetřování pouze komplikovat. Pravda je ale taková, že je to zpravidla otec Brown, kdo jako první odhalí pachatele..

Originálny názov:

Father Brown

Hrajú: Mark Williams (otec Brown), Sorcha Cusacková (Mrs McCarthy), John Burton (Sgt Goodfellow), Jack Deam (Inspector Mallory), Alex Price (Sid Carter), Nancy Carrollová (Lady Felicia)
Rok výroby: 2021-2022
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: ČT1

Recenzie seriálu Otec Brown:

Má to kouzelnou atmosféru staré dobré Anglie. Jinak to lehce trpí rozvláčností a mírně omezenou vynalézavostí scénáře, který zachovává základní rysy Chestertonových předloh. Právě v tom je asi trošku problém, neboť vymezenost kněžským pohledem přináší jistou jednotvárnost. Není to na 80%, ale 60 by bylo málo.
80% Petr.Ritr
První díl byl moc příjemný, skvělá oddechovka na víkend. Mark Williams je jako otec Brown moc fajn a krása Kemblefordu mě uchvátila, je to tam snad ještě příjemnější než v Midsomeru. Prostředí a atmosféra je vynikající, pár sympatických postav se také našlo. Úvodní příběh se mi líbil, pěkně spáchaná vraždička... Až se to trochu rozjede, myslím, že to bude velký klenot, zatím si nechávám rezervu. Ale strašně se mi to líbí a je to neuvěřitelně pohodové a příjemné a na další díly se velmi těším. Dlouhé je to tak akorát, být to delší, asi to není úplně ono. Vtip tomu taky nechybí a jediné. k čemu mám výhrady je obsazení Jaromíra Meduny do hlavní dabingové role, mám ho prostě spjatého s Poirotem, Ale to je jenom otázka času... 75% po prvním dílu Kladivo Boží.
80% myslivecek1997

Zoznam epizód

Séria 9:
vysielané 6.1. (1) Hrozba Mefistofelova - sledovať
vysielané 13.1. (2) Zlé jazyky - sledovať
vysielané 20.1. (3) The Requiem for the Dead - sledovať
vysielané 27.1. (4) Kalonovy děti - sledovať
vysielané 3.2. (5) Poslední oběť - sledovať
vysielané 10.2. (6) Nové pořádky - sledovať
vysielané 17.2. (7) Ostrov snů - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina