Sledovať seriál Oteckovia online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Oteckovia online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1385 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Seriál Oteckovia
  Sledovať Oteckovia online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Rodinný
Réžia:
Adriana Totíková, Vlado Fischer
Hrajú:
Vladimír Kobielský, Braňo Deák, Filip Tůma, Marek Fašiang, Zuzana Mauréry, Monika Hilmerová
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2017
Popis:
Rodinný seriál ze života čtyř mladých mužů - otců, z nichž každý zápasí s úkolem rodiče po svém. Nechybí jim odpovědnost a snaha najít si stabilní místo ve světě matek, což přináší řadu úsměvných situací. Jejich život odráží reálné situace, se kterými se otcové běžně setkávají. Každý z nich zápasí s úkolem otce po svém a jako každý z nás mají své lepší ale i horší chvilky. V kritických situacích se ale umí najít a spojit své síly.
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko